FAQ

Oto kilka naczęstszych pytań naszych klientów.Kiedy otrzymam zamówione kalendarze?
Od chwili ostatniego emaila potwierdzającego zamówienie upłynie od 4-6 tygodni zanim otrzymacie Państwo przesyłkę ze swoimi kalendarzami. Przesyłka jest gratisowa. Jeśli wybierzecie Państwo opcję ze zniżką 20% wtedy na kalendarze trzeba będzie poczekać 10 tygodni. Uwaga, jeśli zdecydowaliście się Państwo użyć swoich własnych fotografii, wtedy proces może się wydłużyć o kilka dni, będzie to związane w Państwa rozmowami z naszymi grafikami, którzy wyjaśnią Państwu zasady przesyłania fotografii (formatu i rozdzielczości zdjęć, itp).

Kiedy muszę zapłacić za kalendarze?
Po omówieniu wszystkich szczegółów w emailu otrzymacie Państwo emaila potwierdzającego, fakturę oraz link umożliwiający zrealizowanie płatności online (w tym PayPal). Płatność należy uregulować w ciągu 5 dni.

Czy kalendarze mogą zostać wyslane poza granice kraju?
Oczywiście. Mamy wielu klientów spoza Polski. Na terenie całej Europy wysłka jest gratisowa. Jednak jeśli są to zamówienia poza granicę naszego kontynentu, mogą Państwo zostać obciążeni dodatkowymi kosztami przesyłki.

Co się wydarzy po zamówieniu kalendarza, jak długo trzeba czekać na odpowiedź?
Odpowiedź na zamówienie otrzymacie Państwo w ciągu 48 godzin. Wtedy otrzymają Państwo emaila z dalszymi instrukcjami. Proszę pamiętać, że pod koniec roku mamy sporo zamówień i wtedy czas korespondencji może się wydłużyć. Za co z góry przepraszamy i zalecamy zamawianie kalendarzy wcześniej.