Wąskie kalendarze ścienne

Najwyższej jakości wąskie kalendarze ścienne. Dostępne w trzech formatach w rozmiarze 148mm x 420mm. Unikatowe, piękne fotografie wykonane przez profecjnalistów. Czytelne trzcionki i bardzo dużo miejsca na notatki.

Nasze kalendarze mają 13 jednostronnych kart wydrukowanych na papierze jedwabnym o gramaturze 170 g/m2 lub grubym jedwabnym o gramaturze 350 g/m2. Kalendarze posiadają haczyk do montażu na ścianie oraz wygodną spiralę.

Na każdym z kalendarzy znajdzie się logo Państwa firmy. Kalendarze posiadają zaznaczone polskie święta oraz dni wolne od pracy.

W tym roku proponujemy Państwu nowe piękne i wyszukane fotografie w kalendarzu na 2018 rok. Teraz kalendarze są jeszcze bardziej unikalne i na pewno zachwycą najbardziej wymagających klientów.

W produkcji tych kalendarzy używamy najnowocześniejszych technologii do drukowania zdjęć, aby zapewnić jak najwyższą jakość fotografii.

Zamów już dziś kalendarz na 2018 rok i dostaj 20% zniżki za wcześniejsze zamówienie.

Z naszymi kalendarzami twoja firma będzie zawsze w centrum uwagi!

wlasne fotografie na kalendarzu

Masz swoje fotografie, które chciałbyś wykorzystać w kalendarzu? W KalDruk jest taka możliwość!

Zapraszamy do kontaktu
wąski kalendarz ścienny wzrór 1

Na każdej ze stron znajduje się duża fotografia pozytywnie nastrajająca z opisem miejsca lub zdarzenia na fotografii. Ponadto sporo miejsca na notatki, polskie święta, dni wolne od pracy, logo firmy. Wersja dla osób lubiących więcej miejsca na zapiski.

Zamów kalendarz
wąski kalendarz ścienny wzrór 2

Na każdej ze stron znajduje się fotografia z opisem miejsca lub zdarzenia. Ponadto bardzo dużo miejsca na notatki, polskie święta, dni wolne od pracy, logo firmy. Dodatkowo dwa małe kalendarze poprzedniego i następnego miesiąca.

Zamów kalendarz
wąski kalendarz ścienny wzrór 3

Na każdej ze stron znajduje się fotografia pozytywnie nastrajająca z opisem miejsca lub zdarzenia na fotografii. Ponadto dużo miejsca na notatki, zaznaczone polskie święta, dni wolne od pracy, logo firmy.

Zamów kalendarz