Kalendarze ścienne A3 dzielone

Najwyższej jakości kalendarze ścienne A3 dzielone. Dostępne w trzech formatach w rozmiarze 297mm x 420mm. Unikatowe, piękne fotografie wykonane przez profecjnalistów. Czytelne trzcionki i bardzo dużo miejsca na notatki.

Nasze kalendarze drukowane są na papierze jedwabnym o gramaturze 170 g/m2 lub grubym jedwabnym o gramaturze 350 g/m2. Kalendarze posiadają haczyk do montażu na ścianie oraz wygodną spiralę.

Na każdym z kalendarzy znajdzie się logo Państwa firmy. Kalendarze posiadają zaznaczone polskie święta oraz dni wolne od pracy.

W tym roku proponujemy Państwu nowe piękne i wyszukane fotografie w kalendarzu na 2018 rok. Teraz kalendarze są jeszcze bardziej unikalne i na pewno zachwycą najbardziej wymagających klientów.

W produkcji tych kalendarzy używamy najnowocześniejszych technologii do drukowania zdjęć, aby zapewnić jak najwyższą jakość fotografii.

Zamów już dziś kalendarz na 2018 rok i dostaj 20% zniżki za wcześniejsze zamówienie.

Z naszymi kalendarzami twoja firma będzie zawsze w centrum uwagi!

wlasne fotografie na kalendarzu

Masz swoje fotografie, które chciałbyś wykorzystać w kalendarzu? W KalDruk jest taka możliwość!

Zapraszamy do kontaktu
kalendarz na 2018 rok A3 ścienny dzielony wzrór 1

Na każdej ze stron znajduje się duża fotografia pozytywnie nastrajająca z opisem miejsca lub zdarzenia na fotografii. Ponadto sporo miejsca na notatki, polskie święta, dni wolne od pracy, logo firmy.

Zamów kalendarz
kalendarz na 2018 rok A3 ścienny wzrór 2

Na każdej ze stron znajduje się fotografia z opisem miejsca lub zdarzenia. Ponadto miejsce na notatki, polskie święta, dni wolne od pracy, logo firmy. Dodatkowo dwa małe kalendarze poprzedniego i następnego miesiąca.

Zamów kalendarz
kalendarz na 2018 rok A3 ścienny wzrór 3

Na każdej ze stron znajduje się fotografia pozytywnie nastrajająca z opisem miejsca lub zdarzenia na fotografii. Ponadto dużo miejsca na notatki, zaznaczone polskie święta, dni wolne od pracy, logo firmy. Dodatkowo dwa małe kalendarze poprzedniego i następnego miesiąca.

Zamów kalendarz